Focení boho šatů pro Bohyním.cz

06.06.2024

Na začátku týdne jsem měla tu čest fotit pro značku bohynim.cz, která se specializuje na nádherné boho šaty. Focení probíhalo v ateliéru House of Art v Plzni a musím říct, že to byl zážitek plný inspirace a radosti.

Když jsme dorazili do ateliéru, atmosféra byla už od začátku naprosto kouzelná. House of Art je prostor, kde umění ožívá a kde každá fotka získává svůj jedinečný charakter. Pro focení boho šatů to byla ideální volba – prostor nám nabídl nekonečné možnosti pro kreativitu.

Modelky, které šaty předváděly, vypadaly úžasně. Každý kousek od bohynim.cz je navržen s důrazem na detail a eleganci, což se skvěle projevilo na každé fotce. Boho styl je o svobodě, pohodlí a přirozené kráse, což se nám podařilo zachytit díky přirozenému světlu a atmosféře ateliéru.

Jedním z nejkrásnějších momentů bylo, když jsme využili různé rekvizity a dekorace, které podtrhly bohémský styl šatů. Kombinace těchto prvků vytvořila nádherné kompozice, které perfektně ladily s vizí značky bohynim.cz.

Toto focení bylo opravdu výjimečné a jsem nesmírně vděčná za příležitost spolupracovat se značkou, která má tak silnou a krásnou vizi. Výsledné fotografie budou brzy k vidění na jejich webových stránkách a já se nemůžu dočkat, až se s vámi o ně podělím.

Děkuji všem, kdo se na tomto projektu podíleli, a těším se na další inspirativní spolupráci!

Pro více fotografií a informací navštivte můj web www.veralukesovafoto.cz nebo koukněte na fotografie na Instagramu - @verkalvfoto.

#ProduktovýFotograf #SvatebníFotograf #VeralukešováFoto #FashionFotograf #BohoFotografie #HouseOfArtPlzen #ProduktováFotografie #SvatebníFotografie #PlzeňFotograf #ProfesionálníFotograf #BohoStyl #FotografProVás #KreativníFotografie #FotografkaVeralukešová #AteliérPlzeň