Magické promo focení v klášterních zahradách v Chotěšově

29.05.2024

Na začátku měsíce jsem měla tu čest zachytit krásu a eleganci několika výjimečných žen v boho šatech během promo focení v nádherných klášterních zahradách v Chotěšově. Tato akce byla ve spolupráci s úžasnými ženami z Bohyním.cz a Duše Divoká, kteří se postarali o to, aby celé dopoledne bylo nezapomenutelným zážitkem plným kreativity a radosti.

Klášterní Zahrady -> Oáza klidu a inspirace

Klášterní zahrady v Chotěšově byly dokonalým místem pro naše focení. Tato historická lokalita s nádhernými květinovými záhony, starými stromy a tajemnými zákoutími dodala našim fotografiím jedinečnou atmosféru. Každý kout zahrady nabízel nové a inspirativní možnosti pro snímky, které dokonale zachytily ducha boho stylu.

Bohyním.cz a Duše Divoká -> perfektní kombinace

Spolupráce s týmy z Bohyním.cz a Duše Divoká byla naprosto úžasná. Jejich talent pro styling a smysl pro detail vytvořily neuvěřitelné outfity, které dokonale ladily s boho estetikou. Každá žena měla na sobě nádherné šaty, doplněné o stylové doplňky, které podtrhovaly jejich přirozenou krásu a sebevědomí.

Zachycení Přirozené Krásy

Mým cílem jako fotografky bylo zachytit přirozenou krásu a osobnost každé ženy. Snažila jsem se, aby se každá z nich cítila pohodlně a uvolněně před objektivem, a to se podle mého názoru povedlo na jedničku. Fotografie, které vznikly, jsou plné života, radosti a autentického půvabu.

Unikátní zážitek pro všechny zúčastněné

Pro všechny zúčastněné ženy bylo toto focení nejen příležitostí pořídit si krásné fotografie, ale také nezapomenutelným zážitkem. Měly možnost strávit den v nádherném prostředí, obklopené přírodou a krásou, a zároveň se propojit s ostatními ženami, sdílet své příběhy a inspirovat se navzájem.

Výsledky, na které jsme pyšní

Výsledné fotografie jsou dokladem toho, jak moc jsme si tento den užili. Každý snímek vypráví svůj vlastní příběh a zachycuje kouzlo okamžiku. Jsem neuvěřitelně hrdá na to, co jsme společně vytvořili, a nemohu se dočkat, až se o tyto nádherné snímky podělím i s vámi.

Děkuji všem, kdo se na této akci podíleli, a speciálně ženám z Bohyním.cz a Duše Divoká za jejich neocenitelnou spolupráci. Za pronájem prostor Míle Lukašové. Těším se na další podobné projekty, které nám přinesou ještě více krásy a inspirace.

#bohostyl #bohofocení #promofocení #ženy #žena #fotograf #fotografka #lukesovavera #lukesovafoto